Procházka na židovský hřbitov a pár fotek z Ledče

Jak je vidět, vybírání vnitřních podlah a betonů jsem se nakonec nevyhnul ani u budoucí kuchyně a obýváku. No a zatímco jsem vyvážel bordel, Markéta se věnovala zahradě. Dostat ji do baráku je nadlidský úkol, když je třeba venku přesazovat a vrtat se v hlíně. Už si na to zvykám :)
zarostlý židovský hřbitov v zapadajícím slunci vybírání podlahy z našeho domu v Ledči Bony zašitý u míchačky jarní práce na zahradě jarně letní kvítka jarně letní kvítka a hromada písku před domem čerstvé obilí chmýří pampelišky - detail Markétka jde lovit kapradiny lesní jezírko nedaleko Zbraslavic židovský hřbitov starý rybník, když se začíná šeřit
 
Světe div se, v neděli se nám poštěstilo mít trošku volného času. tak jsme si udělali výlet za humna (směr židovský hřbitov u Zbraslavic). Z poklidného výletu se však vyklubalo napínavé drama, když jsme se na chvíli rozdělili a pak už se nesešli (prostě jsme se nemohli najít poté, co jsem se zdržel u rybníka a snažil se vyfotit vyskakující ryby, zatímco markétka pokračovala dále).
Naštěstí do Štipoklas jsme nakonec trefili oba. A příště si dáme oba větší pozor, aby se to neopakovalo :)
 

Jmenuji se Radek Pelikán, bydlím v Ledči nad Sázavou. Mám 3 krásné děti.

Mezi mé velké koníčky patří desková hra Go a nově jsem začal cvičit Kendó v Ledči nad Sázavou.